Країна походження
Ірландія
Сайт компанії
http://www.lakeland.ie/

Lakeland Dairies – основний завод з переробки молочних продуктів, який переробляє молоко зібране в дев’ятнадцяти округах північної половини острова Ірландія. Компанія переробляє близько 1,8 мільярда літрів якісного молока щорічно в цілий ряд молочних продуктів та функціональних молочних інгредієнтів.

Окрім виробництва безпосередньо для внутрішнього споживання, Компанія Lakeland Dairies експортує великі обсяги молочної продукції до Великобританії, Європи, Північної та Південної Америки, Азії, Африки та інших міжнародних ринків.

Усі переробні підприємства Lakeland Dairies працюють за найсуворішими міжнародними стандартами якості. Щоб задовільнити потреби клієнтів, компанія ретельно перевіряє всю сировину, поточні процеси та готову продукцію.

Lakeland Dairies постійно акцентує увагу на розвитку технологій завдяки постійній інвестиційній програмі в нові технології та обладнання.

Маєте питання щодо виробника? Ми вам передзвонимо.

Pritchitts Gold від Lakeland Dairies - більше, ніж натуральні вершки

Pritchitts Gold - це суміш високоякісної пахти, сухої пахти, натуральних вершків та рослинної олії. Цей продукт має всі переваги натуральних вершків та є найкращим поєднанням ціни та якості.

Детальніше
Вершки рослинно-тваринні TM Pritchitts Gold 33,5 %
Вершки рослинно-тваринні TM Pritchitts Gold 33,5 %
Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту. Продовжуючи відвідування нашого сайту, Ви погоджуєтеся з використанням даних. Дізнатися більше