Країна походження
Італія
Сайт компанії
https://www.isas.it/en/

У самому серці Італійської Долини Їжі між Моденою та Пармою компанія Simonini виробляє широкий асортимент традиційних м’ясних делікатесів.

На сьогоднішній день група складається з 5 потужностей, дві з яких є одними з найбільш передових та інноваційних в Італії, постійно виробляючи більше 2000 продуктів. Simonini є лідерами у виробництві в’яленої шинки, нарізаного на кубики м’яса та інших традиційних італійських продуктів, таких як салямі, мортадели та вареної шинки. З 1927 року минуло майже сто років, коли Селестіно та Чезаріна створили основи свого бізнесу в Кастельветро-ді-Модена. Сучасна технологія виробництва та найсучасніші системи, що поважають навколишнє середовище та найважливіші харчові стандарти, чудово поєднуються із відданістю, наполегливою працею, завзяттям та повагою до традицій, що передаються в родині Simonini протягом багатьох років.

Маєте питання щодо виробника? Ми вам передзвонимо.

Прошутто Крудо Стажіонато (4 шматки) TM Simonini
Прошутто Крудо Стажіонато (4 шматки) TM Simonini
Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту. Продовжуючи відвідування нашого сайту, Ви погоджуєтеся з використанням даних. Дізнатися більше